Rozhledna U Obrázku a tank číslo 200 s odstupem 3let

Brzké vstávání a v 06:02hod. jsem už byl na kole. Venku mě čekalo nepříjemných 0°C, ale co nejsem máslo. Po nemoci jsem myslel že to bude jen taková 60km zívačka, ale omyl po 40km jsem trpěl. Zčásti zesláblost a prášky které ještě do neděle dobírám jsou tak trochu projímavé, takže mi trochu pocuchaly žaludek. Díky Bohu že ne prdel 😂.

Panoramata jako obvykle perfektní, jako vždy když si člověk přivstane. Jinak jedná opravdu o piďi rozhlednu o výšce asi 7m, vyhlídková plošina ve výšce 3m a nahoru se dámy a pánové leze po žebříku. Na regulérní schody tedy můžete zapomenout. Pak se ještě kouknout na tank číslo 200, který osvobodil Starovičky a barvu má mimochodem stejnou jako kdysi. Snad to bude tím, že ho ještě pánové Černý a Kocáb neobjevili a nebo jim došla růžová barva. Jinak si to neumím vysvětlit. Toť vše. Takže užívejte vikendu, a odpoledních již příjemných teplot 👍.

Obrázková galerie:
https://app.box.com/s/hzdidbwljegq1y775iwl46ehiczfvfhe

#honzajede #mtblife #mtb

Reklamy

cyclopoint se představuje:

Cyklonadšenec pro kterého je 24hodin na kole ještě zábava a fanoušek moderních technologií, ale čeho je moc, toho je příliš. S krédem: "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna Viz.: http://www.endomondo.com/profile/2342152  South Moravia Region Mé Motta: "Nedívat se zpátky, myslet na to, co mě čeká dnes a zítra" Bernard Hinault "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna
Příspěvek byl publikován v rubrice Cestou necestou, Kam mě zavedl rok 2019, Moje obrázky, Uncategorized se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s