Leden 2019 a extrémní podmínky na kole

To že jsem se na chvíli odmlčel ještě neznamená že nejezdím a kolo zahálí v koutě. Se svým #RockRider340 od #decathlon divočím i nadále a to jak v terénu tak na silnici, i když je to s odpuštěním občas o držku. Ale jde to, chce to jen trochu zpomalit, když už jdete k zemi tak aby to tolik nebolelo.

Po tom co i naši milovanou Jižní Moravu zasypaly z neděle na pondělí hromady sněhu je to tak trochu extrém. Mráz mi nevadí, ale hodně se potýkám s povrchem který zrovna moc přívětivě nevypadá. I tak však budu mít za leden nahrkáno asi 630km 👷. V prvé řadě však dbejte na bezpečnost, kdy je helma samozřejmostí, čím víc reflexních prvků na sobě máte tím lépe a nezapomínejte na přední a zadní světlo. Pokud se však na takové dobrodružství, někdo by řekl hazard necítíte vyčkejte na lepší povětrnostní podmínky. Ještě chvíli a bude tu jaro 👍.

No a na závěr pár FB odkazů na mé zimní blbnutí:

Reklamy

cyclopoint se představuje:

Cyklonadšenec pro kterého je 24hodin na kole ještě zábava a fanoušek moderních technologií, ale čeho je moc, toho je příliš. S krédem: "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna Viz.: http://www.endomondo.com/profile/2342152  South Moravia Region Mé Motta: "Nedívat se zpátky, myslet na to, co mě čeká dnes a zítra" Bernard Hinault "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna
Příspěvek byl publikován v rubrice Cestou necestou, K Zamyšlení, Kam mě zavedl rok 2019, Moje obrázky, To jsem já se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s