Letošních posledních 102km a jsem na 10420km (finish resume k 31.12. = 10432km)

28.12.2018 / Borkovany – Šitbořice – Rajhrad a dom

Dnes jsem nejspíš přidal poslední letošní #mtb km a dostal se tak na číslo 10420km/rok. Myslím, že už toho blbnutí pro letošek stačí a kolo do 2.1.2019 zazimuju. Vzal jsem si horské kolo, že dám nějaké km terénem, ale plán vzal za své. Z Těšan po stezce kolem Moutnického potoka jsem urazil sotva pár stovek metrů a raději se vrátil na silnici a do Borkovan dorazil po poměrně dost frekventované silnici 380 směr Hodonín. Projel Borkovany nafotil kostel Nanebevzetí Panny Marie, který je tak trochu v dezolátním stavu ale za to má opravdu krásná vitrážová okna. Pak zpátky na hlavní a odbočit na Šitbořice, přes Blučinu do Rajhradu. To už mi pomalu začala být zima jak jsem měl mokré termotriko, ale naštěstí jsem sebou měl druhé. V optice U Osičků mě ho pán nechal v teple převlíct a tak jsem mohl v pohodlí dorazit domů zbývajících 10km. Cíl byl splněn, protáhl jsem si tělo i když na to správné cyklopočasí si ještě budu muset nějaký ten pátek počkat 😊.

26.12.2018 / Okružní kolečko na silničce

Asi nejsem ten správný člověk na válení a musím být v permanentním pohybu. Za těch 5 dní mě z toho „prodlouženého” spánku bolí tak akorát záda 😂, takže i když jsem říkal že na kolo až do Nového roku neusednu opak je pravdou. I když venku moc přívětivé počasí nepanuje vytáhl jsem silničku a vyrazil na okružní téměř 50km tour po okolí. V Blučině mají pěkné jesličky, v Židlochovicích si projel zámecký park a náhodou jsem potkal paní co jsem s ní dělal na zámku a dozvěděl se jak jinak než několik smutných zpráv. Bohužel některé známé už převezl převozník přes řeku Styx 😢. Tak jsme si alespoň popřáli Alles Gute a já zase šlápl do pedálů směrem na Bratčice, Ořechov a zastavil se až v Popovicích za mamkou a sestrou. Dal jsem si kafe převlíkl úplně propocené termotriko a pak se vydal přes Rajhrad na poslední úsek. Cestou jsem potkal všehovšudy 3 cyklisty, ale za to spoustu lidiček na procházkách (asi je taky nebaví sedět na vécách 😊). Jinak na tu bídu to bylo super i když žádný kvapík to zrovna nebyl.

P.S.: No a konečně mě přestala bolet záda.

#cycling #cyclinglife #cyclingboys

Reklamy

cyclopoint se představuje:

Cyklonadšenec pro kterého je 24hodin na kole ještě zábava a fanoušek moderních technologií, ale čeho je moc, toho je příliš. S krédem: "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna Viz.: http://www.endomondo.com/profile/2342152  South Moravia Region Mé Motta: "Nedívat se zpátky, myslet na to, co mě čeká dnes a zítra" Bernard Hinault "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna
Příspěvek byl publikován v rubrice Cestou necestou, Kam mě zavedl rok 2018, Moje obrázky, Statistika, To jsem já se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s