Rozhledna Komec, až na vrchol a bez šlapání do kopce

Dnes po práci jsem si vyrazil na lehké #MTB na rozhlednu Komec (Komín) v Komárově https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Rozhledna_Komec . To je vlastně první rozhledna na kterou se nemusí šlapat do kopce a výhled na Štatl je přímo famózní. Kovový žebřík vede kolem komínu a myslím že to není nic pro slabé povahy, pořád vidíte dolů. Připadáte si tak alespoň na chvíli, tedy než vystoupáte až na vrchol 25m komína jako strýc Pepin z Hrabalových Postřižin. Nahoře to sice hodně foukalo a to i když bylo venku slunečno a nějakých 22°C. Za výstup nahoru zaplatíte v bistru 25 kaček. Navíc jsem ještě prošmejdil lanové centrum a vylezl si i s batohem na zádech na mini stěnu plnou různých barevných chytů. Nejsem přece máslo 😆. Celkem jsem dal 33km+ a na závěr 2 pivka v Měníně U Beránka.

Reklamy

cyclopoint se představuje:

Cyklonadšenec pro kterého je 24hodin na kole ještě zábava a fanoušek moderních technologií, ale čeho je moc, toho je příliš. S krédem: "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna Viz.: http://www.endomondo.com/profile/2342152  South Moravia Region Mé Motta: "Nedívat se zpátky, myslet na to, co mě čeká dnes a zítra" Bernard Hinault "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna
Příspěvek byl publikován v rubrice Cestou necestou, Kam mě zavedl rok 2018, Moje obrázky, Správná volba, Uncategorized se štítky , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s