Po práci směr Rosa Coeli v Dolních Kounicích a pak dom

Chráněný obrázek, který lze zveřejnit pouze v tom případě, že uvedete autora. Jan Cicálek

Rosa Coeli

Chráněný obrázek, který lze zveřejnit pouze v tom případě, že uvedete autora. Jan Cicálek

Klášter Rosa Coeli

Krásný den, 12°C a obloha jako vymetená, co víc si přát? Klášter Rosa Coeli je magické místo ze kterého sálá pozitivní energie, chce se to jen zastavit. Je škoda, že jsem se nedostal dovnitř, ale sezóna začíná až od 25.3. a vlezné je pro dospělého 50 kaček. Alespoň jsem hodil řeč se správcem, udělal pár obrázků a natočil na mobil krátké video. Určitě se sem, ale vrátím a premonstrátský klášter prošmejdím i zevnitř. Žádný fádní terén, ale tak to směrem na Vangl už bývá. Takže silnice, stezky, trochu terénu a i nějaké ty kopečky byly. Dnes mě to fakt bavilo, jen škoda, že jsem neměl víc času.

Chráněný obrázek, který lze zveřejnit pouze v tom případě, že uvedete autora. Jan Cicálek

Rosa Coeli v Dolních Kounicích


Moje trasa: Modřice-Želešice-Ořechov-Silůvky-u odbočky na Hlínu se dát do kopce druhým směrem na Dolní Kounice-Rosa Coeli, kde jsem chvíli oprdelkoval a dělal obrázky-Němčičky-Bratčice-Sobotovice-Vojkovice a pak už po stezce domů.

KOMPLETNÍ OBRÁZKOVÁ GALERIE : https://app.box.com/s/qm3ow0lwo6122bjlgu54lzbpxxo3k3ij

Check my ride on Strava: https://www.strava.com/activities/892428183/shareable_images/photo_based/191455/1/621bbc36-d33a-413f-b621-fcdfd6294fb7?hl=en-US&v=1488997673

Reklamy

cyclopoint se představuje:

Cyklonadšenec pro kterého je 24hodin na kole ještě zábava a fanoušek moderních technologií, ale čeho je moc, toho je příliš. S krédem: "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna Viz.: http://www.endomondo.com/profile/2342152  South Moravia Region Mé Motta: "Nedívat se zpátky, myslet na to, co mě čeká dnes a zítra" Bernard Hinault "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna
Příspěvek byl publikován v rubrice Kam mě zavedl rok 2017 se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s