Už plánuji TourDeAustria2017, tentokrát vzhůru na Falkenstein

Pomalu mě už zase začínají svrbět nohy, tak alespoň plánuji. No, řekněme si to takhle, kolem zříceniny hradu Falkenstein  https://cs.wikipedia.org/wiki/Falkenstein jsem projel několikrát, ale nikdy jsem se ještě nevyškrábal až nahoru. Skouknul jsem jen kostelík, který je pod zříceninou. To je potřeba změnit, otevřeno však mají jen v sobotu, neděli a svátky od 10:00hod. Vstupné bez průvodce je myslím pořád 2.5EURO s tím, že k takové prohlídce dostanete tištěného průvodce v češtině. S průvodcem to bude patrně dražší. Otevřeno však bývá až od 1.4.2017.

 

menin-falkenstein-menin

 

Mám tyto „rozvaliny“ raději než naleštěná sídla hradů a zámků. Řekněme, že žijí svůj vlastní život a je cítit jak z nich sálá energie. Jen mě štve, že sezóna na Falkensteinu začíná až od dubna. Pokud však bude přát počasí vyrazím dříve a vyškrábu se stůj co stůj kam jen to půjde, snad mě místní za můj počin neukamenují. Ten LOG plán není konečný, je to jen to co se mi narychlo urodilo v hlavě. Možná to vezmu přes (kolem) Mikulova a projedu kole Sirotčího hrádku, ale v mém případě je to skoro zbytečná záležitost, každý kdo mě zná, že se vytýčeného itineráře nikdy na stopro nedržím.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Reklamy

cyclopoint se představuje:

Cyklonadšenec pro kterého je 24hodin na kole ještě zábava a fanoušek moderních technologií, ale čeho je moc, toho je příliš. S krédem: "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna Viz.: http://www.endomondo.com/profile/2342152  South Moravia Region Mé Motta: "Nedívat se zpátky, myslet na to, co mě čeká dnes a zítra" Bernard Hinault "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna
Příspěvek byl publikován v rubrice Co mám v plánu, Uncategorized se štítky , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s