Mrazivá zima L.P. 2017

Konec roku 2016, ale i začátek roku 2017 se i u nás na Jižní Moravě což je k nevíře se nese ve znamení sněhu a po dlouhé době též tuhé zimy. První dva týdny nového roku jsem takřka protrpěl, ale to asi k cyklistice patří a podle předpovědi meteorologů to bude pokračovat i nadále :-(. I tak jsem však najel 295.5km.

Převážně do/z práce, ale dost často jsem si po práci zajížděl, ale soboty a neděle zatím nechávám volné a nejezdím. Odpoledne už přece jen bylo o fous tepleji. Ráno jsem se setkával s teplotami od 3°C do -15°C. Samozřejmě mě cestou provázelo sněžení, hluboký sníh v lese, sračky na silnici nebo led. Kupodivu mně nevadilo ani tak maximálních -15°C jako 3°C a souvislá ledová krusta, kdy mi nepomohl ani supervzorek s „čudlíkama”. Trochu jsem jel, šel, klouzal se… Jednou doslova, to mi uklouzlo na silnici a už jsem jel. Naštěstí bez vážnějších následků a 12km do práce jsem po hodině zdolal bez následků. Vlastně mám na koleně malou spáleninu (odřeninu), ale to se nepočítá. Příroda je z kola v zimě krásná a má své kouzlo i když je to dost nepohodlné a na nějaké velké rozjímání není čas. Jezdit, ale budu i tak, ale doufám, že zima v této podobě byť je krásná už brzy odejde. Alespoň mně to už stačilo.

Kompletní obrázková galerie :

Mrazivá zima L.P. 2017

Reklamy

cyclopoint se představuje:

Cyklonadšenec pro kterého je 24hodin na kole ještě zábava a fanoušek moderních technologií, ale čeho je moc, toho je příliš. S krédem: "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna Viz.: http://www.endomondo.com/profile/2342152  South Moravia Region Mé Motta: "Nedívat se zpátky, myslet na to, co mě čeká dnes a zítra" Bernard Hinault "Provokovat lidi mě vždycky vzrušovalo" Madonna
Příspěvek byl publikován v rubrice Kam mě zavedl rok 2017 se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s